fbpx

Denný letný tábor "Virtuálni šikovníci" 2024

Deti môžu spoznať svet aj inak. Naučiť sa nové veci, zažiť veľa zážitkov a hlavne máte od nich na týždeň pokoj.

Zľavy (až do 75,- €) sa sčítavajú! Zľava Fist Minute 20,- € do 100 dní pred začiatkom turnusu.

5 dôvodov, prečo Vaše dieťa prihlásiť:

 1. Individuálny prístup - cca 10 deťom sa aktívne venujú 2 inštruktori (jeden v oblasti technológií, druhý má na starosti tvorivú oblasť), v prípade potreby ešte ďalší animátor. V žiadnom pípade nie sme hromadný, bezzubý, neosobný tábor. Je to tábor rodinného typu.
 2. Jedinečnosť - to čo u nás, nezažijú v inom tábore. Máme k dispozícii veľa zaujímavých možností pre zábavu, tvorivosť, edukáciu alebo šport. Každý si určite nájde svoje. Nuda nemá šancu.
 3. Prijateľná cena - cena za deň je o dosť nižšia ako čo za ňu reálne dostanete. Napr. denne min. 2x30 min. VR = 24,- €, obed+desiata+pitný režim cca 8,- €, len to je za týždeň 160,- € + spotrebný materiál, vecné ceny, odmeny a darčeky (v celkovej hodnote 777,- €), náklady na výlety atď. A to nerátame iné priame a nepriame náklady. Bezkonkurenčný pomer cena/výkon/kvalita.
 4. Vieme sa prispôsobiť - napr. dieťa v prípade potreby rodiča môže ostať v tábore aj po 16tej hodine, alebo prisť o niečo skôr. Môžeme deti vyzdvyhnúť aj odprevadiť na vlak či bus. Sme prozákaznícky.
 5. Rekreačný poukaz - uplatnite si u zamestnávateľa zľavu 55%. Pomôžeme a poradíme ako na to.

 Rezervácia TU

Denný letný tábor - Tvorenie v plnom prúde Denný letný tábor - Virtuálna Realita

Tábor je zameraný na tvorivosť, kreativitu, vzdelávanie hravou formou. Program prispôsobíme na mieru záujmom detí. Menšie deti ktoré prídu sami, po dohode s rodičmi vyzdvihneme aj odprevadíme na vlak alebo autobus. Taktiež vieme prispôsobiť čas príchodu a odchodu, podľa potrieb rodičov. V cene je komlet všetko: desiata, obed, pitný režim, pomôcky a spotrebný materiál, náklady spojené s výletom, Virtuálna Realita, simulátor auta, ceny v súťažiach a iné.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Rezervácia TU

Program (orientačný), tu je podrobný program:

 • Virtuálna realitaviac ako 250 titulov (náučné, akčné, tvorivé, dobrodružné)
 • Simulátor závodného auta
 • Herná konzola Nintendo
 • Prednáška zameraná na bezpečnosť na internete, premietanie náučných rozprávok
 • Tvoríme s 3D perom – všetky dielka si deti môžu zobrať domov
 • Tvorivé dielne – podľa záujmu detí
 • Výlety – jedno športové dopoludnie a jeden celodenný výlet
 • Voľne k dispozícii: stolný futbal, el. klavír, vyšívací stroj, spoločenské hry, kreatívna stena, športové hry, šípky, ping-pong a iné
 • Vedomostné a spoločenské hry, súťaže, aj o rôzne ceny
 • Robotické hračky3D tlačiareň, Cyber Robot, MipoSaurus...
 • IT vzdelávanie - výučba na počítači hravou formou, programovanie micro:bit spolu so stavebnocou IoT kit, Wonder Building kit a Lego kit.
 • Záverečná detská párty – maľovanie na tvár, diskotéka, premietanie cez projektor alebo iné, voľná zábava
Denný letný tábor - Zábava v plnom prúde Denný letný tábor - Vyrobíme si niečo krásne z 3D perom Denný letný tábor - od hladu a smädu nepomrieme

Termíny:

júl a august (8x) – po-pia 8:00-16:00 (vieme sa čiastočne prispôsobiť)

Odporúčaný vek:

6-15 rokov

Cena:

od 56,-€ (po odrátaní zľiiav a rekreačného poukazu) do 149,- / týždeň (možná rezervácia po dohode aj na menej dní) - rôzne zľavy (súrodenecká resp. množstevná, zľava za skorú rezerváciu, rekreačný poukaz) a súťaž na www.facebook.com/3dmix.sk o zľavy 70 %, 60% a 50% !

Kontakt:

www.3Dmix.sk/kontakt, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 0907 660 345, 0948 938 932

 

Rezervácia TU

Fotogaléria:

  Facebook Google+
     
  Skype Twitter
     
  Play Pinterest
     
  3D mix - viacrozmerný zážitok