fbpx

Akčné 1 - video a popis hier

Serious Sam VR - The Last Hope

Jedna z prvých hier na VR podľa klasiky na PC. Obtiažnosť je celá posunutá dosť smerom nahor, takže na turistu sa nenudíte a na strednej obtiažnosti sa už poriadne zapotíte. VR efekt je naozaj silný. Je to proste pecka.

Raw Data

Možno poznáte film Ja, Robot. Tento film ukazuje čo sa môže stať, keď technológie ovládnu ľudí. Pokiaľ si ale podobný scenár chcete vyskúšať vo virtuálnej realite, môžete skúsiť titul Raw Data.


QuiVr

QuiVr je fascinujúca hra kde si môžete vyskúšať lukostreľbu v plnej paráde aj so svojimi kamarátmi. Chyť svoj luk, zober šípy a so svojimi priateľmi bojuj proti náporu nepriateľov.


The Brookhaven Experiment

The Brookhaven Experiment je hororová hra, kde sa bojuje o holý život. Kampaň a survival, viac ako 20 rôznych vylepšení a zbraní, perfektne spracovaná a vyvážená.


Space Pirate Trainer

Akčné, jednoduché. Ste na streche a drony nalietajú po vlnách. Chytí a nepustí. Je to vyčerpávajúce a vzrušujúce.
Space Pirate Trainer je najlepšia arkáda.


EVERSPACE™

EVERSPACE™ je vesmírna akčná hra pre jedného hráča kombinujúca elementy tuláka s prvotriednymi vizuálnymi efektmi a podmanivým nelineárnym príbehom. Vydaj sa na vyzývavú cestu skrz prekrásne vytvorený vesmír plný prekvapení.


Vanishing Realms

Super hra. Grafika je štýlová a príjemná. Pocit v hre je itenzívny a pohlcujúci. Keď sa budete v chodbe krčiť pod svištiacimi kyvadlami a vykrývať zásahy od kostlivcov, potom príde ten pravý pocit vykrádačov dungeonu.


Dig 4 Destruction

Prvá hra svojho druhu! Intenzívna online hra pre viacerých hráčov na štýl deathmatch, kde musíte prekopávať zem a nachádzať nové zbrane na boj s nepriateľmi.
Masívna multiplayerovka.


Battle Dome

Doprajte si virtuálne prestrelky s ostatnými hráčmi! Pracujte sami alebo so spoluhráčmi a dosiahnite víťazstvo. Prežijete Battle Dome?


Mass Exodus

Mass Exodus je plný napätia, ktoré Vás pohltí. S 3 rozsiahlymi mapami a niektorými kreatívnymi vylepšeniami skúste prekonať svojich priateľov.

  Facebook Google+
     
  Skype Twitter
     
  Play Pinterest
     
  3D mix - viacrozmerný zážitok