fbpx

Akčné 2 - video a popis hier

DOOM

Vďaka tajnému programu UAC sa dostane vedomie vašej postavy do matice umelej inteligencie. Vďaka tomu budete mať okrem zbraní aj možnosť teleportácie, ovládanie prístrojov a robotov, riešite rôzne hádanky a navštívite základne na Marse.

Fallout 4 VR

Fallout 4, legendárne post-apokalyptické dobrodružstvo od Bethesda Game Studios a víťaz viac ako 200 najlepších ocenení, vrátane DICE a BAFTA hry roka, prichádza v plnom rozsahu do VR.

Arizona Sunshine

Toto postapokalyptické RPG plné živých mŕtvol z prostredia americkej Arizony vás úplne dostane. Ide o dynamickú akciu plnú šokujúcich momentov, hlavolamov a prekvapení. Má super grafiku a hrá sa vďaka rozšíreným možnostiam úplne skvele.

Spell Fighter

Je to FPP fantázia vo VR v ktorej môžete absolvovať súboj kostier, kúzliť a hovoriť do mikrofónu. Môžete tiež strieľať stredovekými zbraňami, lukmi, hádzať veci na svojich nepriateľov a iné.


Budget Cuts

Budget Cuts Demo je v podstate o zabíjaní robotov predtým, než vás zabijú oni, čo si vyžaduje zručnosť a rýchle myslenie. Je zábavná a skvelá na hru s priateľmi.

  Facebook Google+
     
  Skype Twitter
     
  Play Pinterest
     
  3D mix - viacrozmerný zážitok