fbpx

Nezávislé a tvorivé - video a popis hier

Audioshield

Máte radi muziku? Radi sa hýbete? Potom si rozhodne musíte zahrať tento úžasný titul v štýle Guitar Hero či Audiosurf. Náhradné zvršky si radšej vezmite so sebou, môže sa totiž ľahko stať, že sa zapotíte.

Castle Must Be Mine

Je to zábavná stratégia. Okrem zbierania mincí na budovanie je potrebné plne využiť všetky druhy úloh, aby ste zastavili „nepriateľov“ pri obrane vášho zámku.


Keep Talking and Nobody Explodes

Je to párty hra. Sám si hru VÁŽNE nemôžete zahrať. Hra je o zneškodňovaní rôznych bômb. Vy ste pri počítači pred bombou na ktorej je odpočet a nejaké divné moduly. Váš kamarát má našťastie manuál k zneškodneniu bomby, ale...


Anyland

Anyland je otvorený vesmír virtuálnej reality, ktorý vytvára váš domov, rozpráva sa s ostatnými, hľadá a žije! Konečne možnosť tvoriť si vo VR svet slobodnejšie - už nie len z kociek.


PaintLab

Maľujte alebo vytvarujte svoje vlastné 3D výtvory a hrajte si s nimi vo virtuálnej realite. Ľahko sa používa a zažijete veľa zábavy pri používaní PaintLab s priateľmi a rodinou.


Tilt Brush

Uvoľnite svoju kreativitu pomocou trojrozmerných ťahov, hviezd, svetla a dokonca aj ohňa. Vaša izba je vaše plátno. Vaša paleta je vaša predstavivosť.


MakeVR

3D modelovanie vo VR postavené na profesionálnom CADe rozhraním 3D Multi-Touch. Každý model možno ľahko vytlačiť alebo importovať do 3D tlačiarne.

  Facebook Google+
     
  Skype Twitter
     
  Play Pinterest
     
  3D mix - viacrozmerný zážitok